Teslimat Koşulları

Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için, ödemenizi kredi kartı kullanarak gerçekleştirdiyseniz, öncelikle Güvenlik İlkeleri başlığı altında açıkladığımız güvenlik onayının, provizyon alınan bankanın Fraud Güvenlik Departmanı tarafından netteneve.org sipariş yetkilisine iletilmesi gerekmektedir.


Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra 3 (üç) iş günü içersinde kargoya verilir. Hazırlık safhasının, netteneve.org ’da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.


Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.


Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.


netteneve.org , gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar.


Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.


Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu'nu kullanarak veya müşteri hizmetlerini arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.


Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi netteneve.org ’a geri getirecektir.


Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. netteneve.org  sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.


Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürün teslim alınmaz.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş olur.Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar,kırık ,kayıp durumlarda müşteri sorumludur.